Система
уроків з теми
“Holidays”
(За підручником І.Ф.Горець, І.Г.Щупак “English 2” )
Урок № 1
Тема: День народження
Мета:
Практична: Вдосконалювати
артикуляційні навички учнів; ознайомити учнів з новими ЛО з теми;активізувати
вміння використовувати нові ЛО; навчати учнів вживати нові мовні структури у
монологічному та діалогічному мовленні, практикувати учнів в аудіюванні та читанні.
Освітня: Розширювати кругозір
учнів.
Розвиваюча: Розвивати навички усного
мовлення, зорову і слухову пам’ять учнів.
Виховна: Виховувати у дітей почуття
дружби і взаємодопомоги у групі; культуру
спілкування.
Обладнання: Підручник, аудіо запис
пісні “Happy Birthday”, Flash-cards до теми,
ситуативні малюнки.
Тип уроку: Подання нового
матеріалу.
Форма уроку: Групова та парна робота.
Хід уроку
І Початок уроку
1. Вітання (T –Cl)
T: Good morning, children!
Cl: Good morning, good
morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
We are glad to see you!
T: I’m glad to see you, too! How
are you?
Cl: We are fine. And
you?
T: I’m fine, too, thank you.
2. Мовленнєва зарядка
T: Today, children, we have a
guest. This is a girl.(Учитель показує ляльку і просить учнів познайомитись із лялькою)Let’s make friends
with this girl!
P1: What is your name?
P2: How old are you?
P3: Where do you live?
P4: We are glad to see
you.
II Основна частина уроку
3. Повідомлення теми і мети уроку
T: It’s Alice’s
birthday today. We shall congratulate Alice on her birthday. But Alice does not
speak Ukrainian, she speaks English. So we must learn new words.
4. Фонетична зарядка
T: But first let’s practice some
sounds
[æ]
thank
happy
many
|
[ ]
fun
luck
love
|
[ ]
wish
she
she’s
|
5. Презентація нових ЛО
Happy birthday! Have a good time! Be happy! Have fun! I wish you good
luck! I love you. I am happy.
1)
Аудіювання мови вчителя з опорою на картки, на яких
зображені нові ЛО (T-Cl)
2)
Повторення нових слів за вчителем групами (T-G)
3)
Повторення нових слів індивідуально (T-P1, P2, P3, …)
6. Аудіювання
T: Make up sentences using your
Flash cards
(Happy birthday! I wish you
good luck! I love you.
I am glad! Have fun!)
7. Вивчення пісні
”Happy birthday”
T: And now, children, let’s sing
Alice a “Happy birthday” song. (Діти співають пісню
групами)
8. Фізкультхвилинка
Hands up, hands down,
Hands on hips, sit down!
Stand up and jump!
One, two, three – hop!
Four, five, six- stop!
9. Читання
T: And now, children, open your books on page 52.
Read Exercise1,2.
(Діти у групі читають ситуативні малюнки з підручника)
10. Письмо
T: And now open your Work Books
on page 47. Fill in the missing letters and read the sentences).
11. Мовлення (Group-work)
T: Imagine that one of you has a
birthday. The rest of the group has to congratulate this person on his or her
birthday.
Model P1:
Happy birthday, dear Olia!
P2:
Be happy!
P3: Have a good time!
P4: I wish you good luck!
Olia: Thank you! I’m
happy! I love you!
III Кінець уроку
12. Підведення підсумків
T: So, children, Let’s
congratulate Alice on her birthday! (Діти співають Еліс пісню і вітають її)
T: Thank you, children.
13. Пояснення домашнього завдання
T: And now your homework. WB
Lesson 1 page 46-47
Our lesson is over. Good-bye,
boys and girls!
Урок № 2
Тема: День народження. Подарунки
Мета:
Практична: Удосконалювати артикуляцію звуків, вимову нових
сів та інтонацію питальних речень; закріплювати лексику з теми «Привітання.
Побажання»; ознайомити учнів з новими ЛО
та відпрацювати їх вживання у діалогічному мовленні;
Освітня: Розширювати кругозір учнів.
Розвиваюча: Розвивати комунікативні навички, мовну здогадку,
мовленнєву реакцію, увагу.
Виховна: Виховувати культуру спілкування;
Тип уроку: Активізація лексики попереднього уроку. Введення
нового матеріалу.
Форма уроку: Парна і групова робота.
Обладнання: Підручник; зошит до підручника; Flash-cards; тематичні картинки; іграшки.
Хід уроку
I Початок уроку
1. Вітання (T-Cl)
T: Good morning, children!
Cl: Вірш “Good
morning…”
T: How are you?
Cl: We are fine, thank you.
2. Мовленнєва зарядка (T-Cl)
T: Do you know this girl? (Учитель показує ляльку )
Cl: Yes we do.
T: What is her name?
P1: Her name is Alice.
T: How old is she?
P2: She is seven.
T: Where does she live?
P3: She lives in London.
T: You are right.
II Основна частина уроку
3. Повідомлення теми і мети уроку
T: But last time we didn’t give her a present. So the topic of today’s
lesson is “Presents”. Today we shall learn new words and at the end of the
lesson we shall give Alice a present.
4. Фонетична зарядка
T: But first let’s practice some sounds
[ai]
like
bike
nice
|
[oi]
toy
boy
coin
|
[ei]
day
play
today
|
5. Презентація нових ЛО
It is a present for you. A bike, a doll, a
ball, a toy; a dress.
1) Аудіювання мови вчителя з опорою на
картки, на яких зображені нові ЛО (T-Cl)
2) Повторення
групами нових слів (T-G)
3) Повторення нових ЛО індивідуально (T-P1, P2, P3,
…)
6. Аудіювання
1) (робота у групах з Flash-cards)
T: Show me “a bike” (“dress”, “a doll”, “a ball”)
2) (робота у групах з малюнками та іграшками)
T: Show me a doll (a ball, a bike, a dress)
7. Говоріння
1) Ознайомлення учнів з новими мовними
висловлюваннями
·
Is it a doll?
·
It is a ball.
·
What’s this?
·
I like it.
·
It’s fantastic!
2)Діалоги для активізації нових мовних висловлювань
Model 1 T: It is a bike.
G1: No, it is not.
T: What’s this?
G2: It is a ball.
Model 2
T: Is it a bike?
G1: No, it isn’t.
T: Is it a ball?
G2: No, it isn’t.
What’s this?
G3: It is a ball.
T: You are right.
Model 3 (Учитель ховає іграшку і просить
дітей відгадати, що це)
G1:
Is it a ball?
T: No, it isn’t. You are wrong.
G2: Is it a doll?
T: No, you are wrong.
G3: What’s this?
T: It is a dress
Model 4 (T: Imagine that
one of you has a birthday. The rest of your group give you their presents)
8. Фізкультхвилинка
9. Читання
T: And now, children, open your books on page 54-55. Read Exercises 1, 2.
10. Письмо
T: Open your Work Books on page 49. Fill in the missing letters.
III Кінець уроку
11. Підведення підсумків
T: And now, children, congratulate Alice on her
birthday and give her your presents.
Model P1: Happy birthday, dear Alice! It’s a
present for you. It is a doll.
Alice: Thank you.
It’s fantastic!
P2: …
P3 …
12. Пояснення домашнього
завдання
T: Your hometask is WB Lesson 2 page 48-49.
The lesson is over. Good-bye, children!
Урок № 3
Тема: За святковим столом. Фрукти та солодощі
Мета:
Практична: Вдосконалювати артикуляційні навички
учнів. Ознайомити учнів з новими ЛО
та навчити учнів вживати їх у ДМ та ММ;
повторити та закріпити граматичну категорію - множину іменників; практикувати
учнів у вживанні структури I (don’t) like …
Освітня: Розширювати
кругозір учнів.
Розвиваюча: Розвивати комунікативні навички;
мовленнєву реакцію та мовну здогадку учнів
Виховна: Виховувати культуру спілкування.
Тип уроку: Презентація та активізація нового
матеріалу.
Форма уроку: Групова робота.
Обладнання: кульки; Flash-Cards та малюнки до теми; корзина; фрукти та солодощі.
Хід уроку
I Початок уроку
1. Вітання (вірш “Good morning”)
2. Мовленнєва зарядка
T: Look, children, what are these?
Cl: These are balloons.
T: You are right. How many balloons
have I got? Let’s count balloons!
Cl: (Діти рахують кульки під вірш “Balloons”)
One balloon, two balloons,
Three balloons, more.
Four balloons, five balloons,
six
balloons, stop.
Seven balloons, eight balloons,
Nine balloons, ten.
Let’s count balloons again.
II Основна частина уроку
3. Повідомлення теми і мети уроку
T: Last time we gave Alice our
presents. And today Alice will treat you with delicious things. So, children
the topic of today’s lesson is “At the table”. (Учитель відкриває перед дітьми стіл, на якому
знаходяться муляжі предметів, які стосуються теми уроку). At this lesson we shall learn some
new words and at the end of the lesson you will tell me what you like and what
you don’t like.
4. Фонетична зарядка
T: But first let’s practice some
sounds
[æ]
apple
sand
can
|
[ei]
cake
take
make
|
[ ]
chess
bench
sandwich
|
5. Презентація нових ЛО
An apple, an orange, a banana, a cake, a sweet,
a sandwich.
This is an apple.-These are apples.
Can I take an apple? – Yes, please.
I like apples. I don’t like bananas. You are welcome.
1) Читання нових
ЛО з опорою на Flash-Cards та малюнки хором за вчителем (T-Cl).
2) Повторення
нових ЛО за вчителем групами (T-G).
3) Повторення
нових ЛО індивідуально (T-P1, P2, …).
6. Активізація нових ЛО
1) Вправа із Flash-Cards
T:
Show me “a banana” (“an apple”, “an orange”, “a cake”, “a sandwich”, “a sweet”)
2) Вправа із картинками
T: Give me an apple (a banana, …)
3) Вправа на тренування мовних висловлювань What’s this? – This is a …
(Учитель підходить до кожної групи із кошиком, у
якому знаходяться фрукти та солодощі. Учні беруть щось із кошика і називають
його).
Model T: What’s this?
G1: This is an apple.
7. Активізація множини
іменників
T: Say as in the model
Model
This is an apple. – These are apples.
Teacher
This is an apple (a banana, an orange, a
sweet, a cake, a sandwich, …).
|
Pupils
These are apples (bananas, oranges, sweets,
cakes, sandwiches, …)
|
8. Читання
T: Open your
books on page 56 – 57. Read the dialogues.
9. Фізкультхвилинка
10. Письмо
T: Open your Work Books on page 51. Mach the
dialogues with the pictures.
11. Говоріння
1) Тренування мовних висловлювань Thank you. I like …/ Sorry. I don’t like …
Model a) T:
This is a banana.
P1: Sorry. I don’t like bananas.
b) T:
This is an apple.
P2: Thank you. I like apples.
2) Тренування мовних
висловлювань Can I take a(n) …? / Yes, please. / You are
welcome.
Model T: Can I take a sweet(a banana, an apple, …)?
P3: Yes, please.
T:
Thank you.
P3: You are welcome.
III Кінець уроку
12. Підведення підсумків
Урок № 4
Тема: За
святковим столом. Напої
Мета:
Практична: Вдосконалювати
артикуляційні навички учнів, інтонацію питальних речень; закріпити лексику
попередніх уроків; ознайомити учнів з новими ЛО і мовним висловлюванням Do you like …? Та навчити учнів
вживати їх ДМ; удосконалювати усі види мовлення в учнів.
Освітня: Розширювати кругозір
учнів.
Розвиваюча: Розвивати вміння
спілкуватися один з одним; зорову і слухову пам’ять;
мовну здогадку, мовленнєву реакцію учнів.
Виховна: Вчити учнів вихованості,
культурі спілкування.
Тип уроку: Засвоєння нового
матеріалу.
Форма уроку: групова і парна робота.
Обладнання:
Підручник,
зошит до підручника, Flash-cards до теми, тематичні малюнки.
Хід уроку
I Початок уроку
1. Вітання ( вірш “Good morning”)
2.
Мовленнєва зарядка
T: Look, children, I’ve got something for you.
(Учитель
дістає корзину із солодощами і фруктами, підходить до учня і просить дістати
предмет із корзини і сказати, що це і чи подобається це йому. Спочатку вчитель
демонструє це сам).
T: This is a banana.
I like bananas.
P1, P2, … (Активізація ЛО
попереднього уроку)
II Основна частина уроку
3. Повідомлення теми і мети уроку
T: Today we shall learn some new words. The topic of
today’s lesson is “Drinks”. At the end of the lesson you will be able to use
them in your speech.
4. Фонетична зарядка
T: But first let’s practice some sounds
[i:]
tea
see
meet
|
[ou]
no
don’t
O.K.
|
[ ]
jeans
jam
juice
|
5. Презентація нового
лексичного матеріалу
НЛО some tea, some
coffee, some lemonade, some coca-cola, some juice.
Do you like tea? – Yes, I do. I
like tea.
Do you like coffee? – No, I
don’t. I don’t like coffee.
Can I take some lemonade? – Yes,
please.
1)
Аудіювання мови вчителя ЛО з опорою на Flash-Cards та малюнки
2)
Повторення нових ЛО за вчителем хором
3)
Повторення нових ЛО за вчителем групами
4)
Повторення нових ЛО за вчителем індивідуально
6.
Аудіювання
1) Вправа із Flash-Cards
T: Show me “tea” (“lemonade”,
“juice”, coffee”, …)
2) Вправа із малюнками
T: Show me tea, ( coffee, …)
7. Читання
T: Open your books on page 58 – 59. Read the dialogues.
8. Письмо (виконання вправ у робочому зошиті)
1) Match the
dialogues with the pictures (WB ex. 1 p. 53);
2) Fill in the missing letters (WB ex. 2
p. 53).
9. Фізкультхвилинка
10.
Говоріння
1) Тренування
мовних висловлювань Yes, I do / No, I don’t
T: Do you like tea?
P1: Yes, I do.
T: Do you like coffee?
P2: No, I don’t.
2)
Складання учнями
власних діалогів
3)
Тренування мовного висловлювання Can I take some …? – Yes, please.
T: Can I take some tea?
P1: Yes, please.
4)
Складання учнями власних діалогів
III Кінець уроку
11.
Підведення підсумків
Учні
сідають за стіл і інсценують ситуацію «За святковим столом»
12. Пояснення домашнього завдання
T: Put down your
homework WB Lesson 4 page 52 – 53.
Our lesson is over. Good bye!
Урок № 5
Тема: На вечірці
Мета:
Практична: Вдосконалювати
артикуляційні навички. Ознайомити учнів з новими ЛО з теми «Дії та рухи».
Навчати учнів запропонувати щось зробити, вживаючи структуру Let’s … та нові ЛО. Практикувати
учнів з усіх видів мовлення.
Освітня: Розширювати кругозір учнів.
Розвиваюча: Стимулювати активність
учнів, комунікативну потребу користування англійською як засобом спілкування
Виховна: Виховувати культуру
спілкування, доброзичливість, дружелюбність
Тип уроку: Засвоєння нових знань та
навичок.
Форма
уроку: Групова
і парна робота.
Обладнання:
Підручник,
робочий зошит, Flash-cards до теми, ляльки.
Хід урок
1. Вітання (вірш “Good morning”)
2.
Мовленнєва зарядка
(На цей урок учні приносять ляльки і дають їм імена.
Учитель тримає в руках ляльку, яку вони вже знають. Учні встають і називають своє ім’я та вік).
T: Oh! I see a lot of
guests today. Let’s make friends.
P1:
Hello! My name is Nick. I am 7.
P2:
Hi! My name is Olia. I’m 6.
P3: ..., P4 …
II Основна частина уроку
3.
Повідомлення теми і мети уроку
T: Children! Let’s make a party. Let’s speak English.
The topic of today’s lesson is “At the party”. Today we shall learn some new
words.
4. Фонетична зарядка
T: But first let’s
practice some sounds
[ei]
say
may
play
|
[ ]
run
jump
|
[ ŋ]
sing
ring
|
|
5. Презентація нових ЛО
НЛО play, sing, dance, run, jump, watch TV, Count.
Let’s … .
I like to … .
1) Аудіювання мови вчителя з опорою
на Flash-Cards
та тематичні
малюнки
2) Повторення нових слів за вчителем хором
3) повторення нових слів за вчителем групами
4) Повторення нових слів за вчителем індивідуально
6. Читання
1) PB Lesson 5 page 60 – 61. Read the dialogues.
7. Письмо
1) WB Lesson 5 page 54 – 55.
8. Фізкультхвилинка
(Гра “Simon says”)
T: Simon says dance (jump, run, read,
open, close, write, … )
9. Говоріння
1) Відповіді на питання
вчителя, використовуючи Yes, I do / No, I don’t.
T: Do you like to count?
P1:
No, I don’t .
T: do you like to watch TV?
P2:
Yes, I do.
2) Тренування мовного висловлювання O.K. I like to … (Учитель підходить з
ляль кою до групи учнів і просить
їхніх ляльок виконати якусь дію)
T: Let’s dance.
G1:
O.K. I like to dance.
3) Тренування мовного
висловлювання Nо, thank you. I don’t like to …
T: Let’s sing.
G2:
No, thank you. I don’t like to sing.
4) Складання
учнями власних діалогів
III Кінець уроку
10.
Підведення підсумків
T: Well, children. What do you like to do? (T-P1, P2,
…).
What don’t you like to
do? (T-P1, P2, …).
11. Пояснення
домашнього завдання
WB Lesson 5 page 54
– 55.
Клас: 2
Урок № 6
Тема: Свята
Підтема: Кольори
Мета:
Практична: Удосконалювати
артикуляційні навички учнів. Закріпити лексику попередніх уроків. Ознайомити
учнів з новими ЛО з теми «Кольори» та мовним висловлюванням Colour it … та активізувати їх у
ММ і ДМ, використовуючи ігрові прийоми. Практикувати учнів з усіх видів
мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, письма, говоріння).
Освітня: Розширювати кругозір
учнів.
Розвиваюча: Розвивати мовні
здібності учнів; зорову і слухову пам’ять; мовну здогадку і мовленнєву реакцію.
Виховна: Виховувати у дітей
почуття дружби і взаємодопомоги; культуру спілкування; підтримувати інтерес до
предмета.
Тип уроку: Засвоєння нових знань,
навичок і вмінь.
Форма
уроку:
Групова і парна робота з елементами гри.
Обладнання: Підручник, плакат “Colours”, набір різнокольорових
кульок із картону; Flash-Cards до теми; роздатковий матеріал,
літери англійського алфавіту, пензлик, дві «чарівні» скриньки.
Хід уроку
I Початок
уроку
1. Вітання
T: God morning, children!
Cl:
Вірш “Good morning”
T: I’m glad to see you too. You are so nice
today.
Cl: Thank
you.
2. Мовленнєва
зарядка
T: Today we have a
guest. (Учитель
показує ляльку, з якою учні мають познайомитись.) Let’s make friends with this
girl.
P1:
What is your name?
Linda: My name is Linda
P2: How old are you?
Linda:
I am 7.
P3:
Where do you live?
Linda: I live in London . I’m glad to meet you.
T: Children, it’s Linda’s birthday today. We have to
give her a present. What presents can we give?
P1:
A doll
P2:
A ball.
P3:
A dress.
P4: A bike.
II Основна частина уроку
3.
Повідомлення теми і мети уроку
T: Very well. Let’s give her a flower. (Учитель показує дітям різнокольорову квітку, пелюстки
якої закриті білими аркушами) Children, this is a magic flower. To open this flower we have to learn some new words.
So, the topic of our lesson is “Colours”. (Учитель відкриває плакат, на
якому намальовані різнокольорові кульки).
4.
Фонетична зарядка
T: But first let’s practice some
sounds
[r]
red
grey
green
|
[j]
yes
yet
yellow
|
[k]
cat
black
colour
|
5. Презентація
нового лексичного матеріалу
НЛО pink,
red, yellow, blue, green, grey, white, orange, black/
It is red.
It is a red balloon.
Colour it red.
1) Аудіювання мови вчителя нових ЛО з опорою на Flash-Cards та різнокольорових картонних
кульок.
2) Повторення нових ЛО за вчителем хором.
3) Повторення нових ЛО за вчителем групами.
4) Повторення нових ЛО за вчителем індивідуально.
6.
Аудіювання
1) Вправа із Flash-Cards
T:
Children, show me “pink” (“red”, “orange”, “black”, … )
2) Вправа із
різнокольоровими кульками
T: Children, show me
a red balloon, (an orange balloon, a grey balloon, … )
7. Повторення алфавіту
T: Now let’s practice
the ABC
Cl:
A, B, C, …
8. Письмо
T: Open your copybooks and put
down today’s date.
1) T: Please, fill in the missing letters
HO r_d;
bl_ck;
p_nk;
yell_w.
2) T: Unscramble the words and write them
down
HO lwyleo;
robnw;
rogena.
3) T: Make up sentences
HO 1) The сукня is синя.
2) The банан
is жовтий.
3) The цукерка
is червона.
9.
Фізкультхвилинка
Учні
виконують рухи під вірш “This is the ceiling”.
10. Говоріння
1) T: And now, children, complete my sentences
Пральний засіб фірми “Tide”
Означає
слово white.
Море,
де стоїть «Артек»,
По-англійськи буде black.
Колір
лісу і долин
Означає
слово green.
А у
Петі є мопед
його
колір буде
red.
Діти
знають тьотю Беллу
Вона
любить колір yellow.
Мандарин з лимоном поруч
має
дивний колір orange.
А
троянди тьоті Лінк
Мають
ніжний колір pink.
Небо
чисте я люблю
Воно
має колір blue.
Хутро
вовка і мишей
Означає
слово grey.
А
ведмідь на ймення Бравий
Вибрав
колір собі brown.
2) T: Please, answer my questions. (Учитель показує дітям кульки різного кольору)
T:
Is it black? (blue, green, brown, … )
Cl:
No, it is not.
T: What colour is it?
Cl: It is orange.
3) Гра « Люблю - не люблю»( Тренування мовного висловлювання I like … / I don’t like …)
(Учитель підходить до кожної групи із двома
скриньками . На одній є напис I like , а на іншій - I don’t like. Учні кожної групи кладуть у
відповідну скриньку картонну кульку відповідно своїх уподобань)
T: What colour do you
like?
G1:
We like blue.
T: What colour don’t you like?
G1:
We don’t like black.
10. Читання
1) T: Open your books on page 67. Read the dialogues.
11. Гра «Передай далі» (Тренування мовного
висловлювання Сolour it …
(Учитель бере в одну руку
пензлик,а в іншу – кульку білого кольору і пропонує учневі розфарбувати її
одним із кольорів. Учень відповідає за зразком і складає діалог з наступним
учнем, передаючи пензлик і кульку.)
T: Colour it black.
P1: No,
I don’t like black. Colour it pink.
P2: O.K. I like pink. Colour it
brown.
P3:
No, I don’t like brown. …
III Кінець уроку
12.
Підведення підсумків
T: Сhildren, let’s open our
flower.
(Учитель відкриває кожну пелюстку, а учні
називають кольори англійською мовою)
T: And now let’s sing
a “Happy Birthday” song and give Alice
our flower.
13. Пояснення
домашнього завдання
WB Lesson 8 page 60 – 61.
T: Well, our lesson
is over. Thank you, children. Good bye!
Немає коментарів:
Дописати коментар