Клас 5
Тема: Погода. Заняття у різну погоду
Мета:
Практична:
Удосконалювати артикуляційні навички учнів. Систематизувати і активізувати
вивчений лексичний і граматичний матеріал з теми. Удосконалювати навички
чотирьох видів мовленнєвої діяльності. Навчати учнів створювати невеликі
презентації про види діяльності у різну погоду.
Освітня: Розширювати кругозір учнів.
Розвиваюча:
Розвивати зорову і слухову пам’ть учнів, вміння працювати в парах/ групах.
Виховна:
Виховувати любов до природи, почуття дружності та взаємодопомоги.
Обладнання:
підручник А. Несвіт “English 5”, дошка, наочний матеріал (картки зі словами, малюнки з теми «Погода», «Дозвілля» ),
роздатковий матеріал.
Хід уроку
І Початок
уроку
1) Мовленнєва зарядка. Бесіда з
черговим учнем. Учні ставлять черговому питання на вивчені теми.
2) Фонетична зарядка. Повторення
вимови звуків.
ІІ Основна
частина уроку
3) Повідомлення теми і мети уроку
ЛО: Ex. 1 p. 98, Ex. 5 p.100
ГМ: Present Simple
4) Вправи
4.1. Повторення
вивчених ЛО
- вимова слів за вчителем
- флешкадз зі словами
- флешкадз з малюнками
- доповнення словосполучень Вчитель називає початок словосполучення, а хтось із учнів доповнюєю Цей же учень починає своє словосполучення і просить когось із класу продовжити його).
- Виправити помилки у реченнях і записати у зошит
правильний варіант. Робота в парах.
Correct the mistakes in the
sentences
1) It is very hot in February.
2) It is hot and sunny in
winter.
3) We pick up shells in the
forest.
4) The nights are short in
winter.
5) When it ir rainy I ride a
bike.
6) The days are short in
summer.
7) I can see a rainbow in the
ski.
8) I play snowballs in June.
9) I swim in the river in
March.
10) The snow begins to thaw in
May.
|
- Опис фотографій із зображенням пір року.
4.2. Запитати та відповісти
на запитання про температуру повітря
Make up
short dialogues using the tables
|
4.3. «Прогноз погоди». Робота в групах. Намалювати
прослухане.
Kyiv
|
sunny, frosty
|
-10
|
Sydney
|
cloudy, rainy
|
+15
|
London
|
foggy, sleeting
|
+2
|
Barcelona
|
sunny, windy
|
+30
|
4.4. Повторення лексики з теми «Дозвілля»,
використовуючи тематичні малюнки.
4.5. Доповнення речень
Complete the sentences
1) When it is hot and sunny I …
.
2) When it is snowy we … .
3) When it is cold and windy I
… .
4) When it is warm and sunny I
… .
|
4.6. Групова робота.
Міні-проекти «Погода і види діяльності». Намалювати малюнок, вживаючи слова і
словосполучення
Group I
|
Group II
|
Group III
|
Group IV
|
Group V
|
- hot
- sunny
- +30
- go to the seaside
-swim
- build sandcastles
|
- rainy
- windy
- +15
- stay at home
- watch TV
- read
|
- sunny
-warm
- green trees and grass
- +15
- play games
- ride a bike
|
- cloudy
- windy
- + 12
- go to the forest
- pick up mushrooms
- to go rollerblade
|
- snowy
-sunny
- -7
- sledge
- play snowballs
- make a snowman
|
4.7. Говоріння. Усні
презентації міні-проектів.
ІІІ Кінець
уроку
Підведення
підсумків
Пояснення домашнього завдання. Підготувати усні презентації про улюблену пору року
Немає коментарів:
Дописати коментар